Hudební festival - Penzion

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hudební festival

ŽLEBSKÁ LHOTKA FEST
2. ročník festivalu bluegrassu, folku a country
Dne 15. října 2016 se uskutečnil již 2. ročník hudebního festivalu bluegrassu, folku a country ve Žlebské Lhotce. Na festivalu hrály skupiny Fotr a kolektiv, Blue Eyes, Wyrton a Pouta. Festival se opět velice vydařil. Kapely hrály výborně a publikum si to užívalo. Atmosféra byla skvělá a ocenili to i sami muzikanti, kteří - podle vyjádření některých z nich - tak příjemné prostředí na "konci světa" neočekávali. A jak už se stává pravidlem, po skončení oficiální části festivalu se jamovalo až do ranních hodin.
Vřelý dík kapele Wyrton a zejména Honzovi Rothovi za organizaci festivalu a těšíme se na 3. ročník 2017.


1. ročník festivalu bluegrassu, folku a country

Dne 17. října 2015 se ve Žlebské Lhotce uskutečnil 1. ročník hudebního festivalu bluegrassu, folku a country. Vystoupily na něm skupiny Elixír, StopTime, Wyrton a Sem Tam. Festival byl pořádán ve spolupráci Penzionu Žlebská Lhotka a bluegrassové kapely Wyrton.
Výsledek překonal očekávání. Kapely byly skvělé, hrály s obrovským nadšením a posluchači to ocenili. Atmosféra byla po celý večer vynikající a po skončení oficiální části festivalu se jamovalo až do pozdně nočních nebo lépe časně ranních hodin.

 
 
 
 
 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky